Milan ŠŤASTNÝ - VEGAN MOTOSPORT
HLAVNÍ STRANANOVINKYFOTOGALERIEVIDEOGALERIESPONZOŘINÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Milan ŠŤASTNÝ
Jméno:Milan
Příjmení:ŠŤASTNÝ
Tým:VEGAN MOTOSPORT
Narozen:15.6.1986
Bydliště:Kasejovice
Kontakt:+420 723 316 692
E-mail:
milanstastny@milanstastny.cz

Stránky založeny:
21. června 2010
Copyright (C)
2010 - 2018
HyncDesign
Tým
Pronájem stavebních strojů VOLEJTE 602 210 984
Půjčovna stavebních strojů VOLEJTE 602 210 984
Recyklujete stavební odpad? Tak jedině s námi! – RECYKLÁČ.cz
Totum sport je vhodný pro všechny sportovce a fyzicky pracující
AUTOMA CZ s.r.o. STRAKONICE
Vytváříme kompletní hardwarové a softwarové řesení
OLIS - Chceme Vám nabídnou to nejlepší co právě Řecko nabízí
Karel Bittner KB Transport
JSME TRADIČNÍM DODAVATELEM VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE
JAP - Vyrábíme stavební prvky špičkové kvality
ASAVET Biřkov

TOPlist
Právě si prohlížíte novinky 110

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ A OHLÉDNUTÍ ZA SEZONOU 2018 | Pondělí | 12.11.2018 - 11:52:02
Zdravím Vás všechny, sezona 2018 je za náma a proběhla na výbornou. Odjel jsem 30 závodů a dva závody jsem musel vynechat z důvodu jednoho tvrdého pádu, kdy jsem se hodně potloukl.
Zúčastnil jsem se:
Západočeského a Středočeského Poháru - 1. Místo
Západočeského Kraje - 4. Místo
Středočeského Kraje - 5. Místo
Tyto seriály jsem absolvoval celé, dále jsem jel Jihočeský Kraj a Mezinárodní závody (MMČR).

Moc si vážím Vás všech, kteří mě fandíte a podporujete.
Moc děkuji všem za spolupráci, že mě a můj tým VEGAN MOTOSPORT podporujete. Vaše spolupráce je super, děkuji za její navýšení a nové partnery, kteří se přidali v průběhu sezóny a další se přidají na sezonu 2019.
Je to super, mít kolem sebe tak príma lidi jako jste vy.
No a hlavně bych chtěl poděkovat svým rodičům, protože díky nim jsem na tomto světě. Takže mají největší zásluhu na tom, čeho jsem dosáhl. Hlavně mě neustále a neuvěřitelně podporují v tom, co mě baví.
DĚKUJI VŠEM JSTE SUPER ... tvoříme skvělý tým.

Ahojky lidičky, v sobotu jsem se zúčastnil Šumava Ama cupu, který jel v Jiníně. Letošní sezona byla náročná a byl to 30 závod, který jsem v této sezoně zúčastnil. Seriál jsem nejel, takže jsem si to šel jen užít. Bohužel, počasí bylo normální podzimní a poprchalo celé dopoledne. Pak už furt pršelo.
Kvalifikaci: - zajel jsem 2 rychlé kola a v tom druhém udělal ještě chyby. Ale i tak mě to dalo 2. místo v MX2, zde se jede dohromady s MX1 a to mě to dalo 7. místo.
První jízda: - start super, ale je do kopce a ve tři čtvrtě kopce bylo dost bláta a motorka normálně zpomalila. Dolů z kopce, kde následuje taková lavička s podchodem, jsem díky blátu vyjel málem do plotu, pak jsem to stočil a ocitl jsem se na druhé straně. Říkal jsem si, že to tak nepůjde. Byl jsem asi 4tý, uklidnil se a nasadil svoje tempo. Hned v průběhu jízdy jsem se dostal na 1. místo a vzdálil se svým soupeřům. Myslím si, že už pak jsem jel hodně na jistotu a užíval si jízdu, ale i tak jsem se jim vzdaloval. V cíli 1. místo.
Druhá jízda: - start ještě lepší než v první, na vrcholu kopce mě předjeli jen soupeři z MX1 na 450tkách. Menší kontakt ve druhé zatáčce a podjel mě soupeř. Jel jsem na 2. místě v MX2, ale hled při vjezdu do druhého kola jsem se dostal na 1. místo a to už si udržel až do cíle a získal větší náskok než v první jízdě, přes půl kola.
Celkově 1. místo.
Sice podmínky ovlivnilo počasí, ale je to motokros, jelo se pomaleji, trať byla náročnější a hodně o technice.
Jsem spokojený a užil jsem si to. Moc děkuji všem, co mě pomáháte a zároveň děkuji divákům, kteří i v takovém počasí byly u tratě a fandili mě.
Velké poděkovaní patří i mým rodičům za veškerou pomoc. Tvoříme skvělý tým.

Ahoj, v sobotu jsem jel poslední závod Středočeského Motulu v Podluhách. Počasí vyšlo a byl to fajn den.
První jízda: - start nebyl úplně optimální, jízda byla super, skvěle jsme si zazávodili. Předjel jsem nějaké soupeře, pak mě jeden předjel zpět, nakonec jsem mu to vrátil ve stejném úseku, co mě předjel on. V cíli z toho bylo 4. místo.
Druhá jízda: - start byl lepší a kluci mě tolika neucukli, takže jsem si zase super zazávodil až do cíle a v cíli z toho bylo 3. místo.
Celkově mě to dalo 3. místo a tento výsledek mě pomohl, že jsem se posunul v tomto seriálu na 5. místo celkově.
Děkuji moc všem lidem, co při mě stojíte a děkuji za fandění a povzbuzení u trati.

Zdravím Vás všechny, v neděli jsem jel závod Středočeského Motulu v Kříších. V seriálu jsem byl před závodem na 5. místě a chtěl bojovat o 3. pozici, bohužel díky špatnému výsledku z první jízdy jsem se propadl na 6. místo.
První jízda: - start nebyl optimální, v průběhu prvního kola jsem jel dolů z kopce a dotahoval jezdcem přede mnou dole v koleji jsem byl nalepen na jeho zadním kole. Nevím přesně, jestli kámen nebo díra nebo obojí. Motorka mě ustřelila a natáhla, na odskok jsem najel ze šikma a místo na trať jsem dopadl na mez do křoví. Posbíral jsem to a dojel k tátovi, kde jsem porovnal rejdy a přední brzdu. Vyrazil jsem s velkou, velkou ztrátou, ale ještě jsem dojel soupeře a předjel, a dojel, a dojížděl další, bohužel už byl konec. V cíli z toho bylo 11. místo.
Druhá jízda: - start pecka, průběh první časti jízdy super. Jel jsem na 4. místě, bohužel mě začalo pobolívat břicho a nějak jsem se přestal cítit. Předjel mě jeden soupeř a nemohl jsem s ním jet. Cílem jsem projel na 5. místě a byl jsem rád. Bylo mě pak hodně blbě.
Celkově mě to dalo 8. místo.
Jsem spokojen s jízdou, výsledek mohl bejt lepší, ale i tak jsem rád, protože jsem jen drobet potlučený a nic vážného mě není. V sobotu se jede poslední závod tohoto seriálu. Uvidíme, já udělám vše pro super výsledek a uvidím, jak se to projeví ve výsledku seriálu, mám větší ztrátu na kluky přede mnou, ale jsou ještě dvě jízdy a stát se může cokoliv.
Děkuji Vám všem, co při mě stojíte a pomáháte mě.

Ahojky lidičky, v sobotu se jel poslední závod seriálu JKP v Klukách u Písku. Závody a vše super, pořadatel udělal závod jak charitativní akci, pro jednu holčičku. Což je od něj super a klobouk dolů.
Závody pro mě byly jako trénink, protože jsem 2 závody seriálu nejel. Vím, že Pepa Pekář hlavní pořadatel, zde vše skvěle nachystá, takže jsem jel závodit i když druhý den jsem startoval ve Stříbře.
Starty se mně nevedli dle mého a v první rozjížďce jsem se v první zatáčce zamotal do kolize a spadl na ostatní motorky. Zvedl se a jel, nemohl jsem se dostat do svého tempa. V průběhu jízdy jsem ještě zastavil u taťky, protože jsem myslel, že mám proražené kolo. Vše v pořádku, tak jsem pokračoval, tempo až ke konci bylo lepší, dojížděl jsem dva soupeře a v jedné zatáčce jsem je chtěl podjet na brzdy. Moc tvrdě jsem šel na brzdy a podjelo mě přední kolo a já se ocitl na zemi. Rychle jsem to zvedl a dojel je, bohužel už byl cíl. V cíli 12 místo.
Druhá jízda super, start nic moc, jak jsem už řekl. Ale dostával jsem se do dobrého tempa a rytmu a dvě kola před cílem jsem se dostal na 2. místo, které jsem v klidu udržel až do cíle. Na třetího jsem si udělal i náskok necelých 7sekund.
Celkově mě to dalo krásné 5. místo, se kterým jsem ani nepočítal po nezdařené první jízdě.
V seriálu JKP 2018 jsem se celkově umístil na 8. místě a to jsem dva závody nejel.

Neděle Stříbro, taky poslední závod Západočeského Motulu, ale tady bylo vše jinak. Starty byly dobré, dvakrát jsem byl na třetím místě.
První jízda: - nebylo to vůbec špatné, ze začátku jsem sice neměl až tak dobré tempo a udělal pár chyb, pak super, v cíli z toho bylo 7. místo.
Druhá jízda: - tak to byl masakr, před jízdou přišla taková průtrž a futr pršelo. Když jsem jel na start a viděl trať, jak tam stojí a teče voda z kopců, masakr. Start se povedl zase 3tí a všichni jeli tak jsem tahal taky. Skrz hluboké louže mě normálně padali nohy za stupaček, masakr. Bohužel v průběhu jízdy se mě dostala voda pod roll-off brýle, tak jsem je zahodil a jel dál. Jel jsem asi na 5 místě a dotahoval dva před sebou. Cákli mě vodu a bahno do očí, musel jsem ubrat nic jsem neviděl a soupeř za mnou mě to dal do zatáčky na vnitřek. Nevím, jestli jsme se dotkli nebo ne, ale já jsem zavrávoral a spadl, tak nešťastně, že mě praskla páčka přední brzdy. Kolo jsem dojel, ale ze sjezdů jsem brzdil i očima bylo to jak na sáňkách. Takže jsem odstoupil a jízdu nedojel. Ale takových bylo více a já byl ještě hodnocený na 10. místě.
Celkově mě to dalo 7.místo.
V seriálu Západočeského Motulu 2018 jsem se celkově umístil na 4.místě.

Děkuji Vám všem za veškerou podporu a fandění. Stříbro a hlavně druhá jízda, byl masakr asi pro všechny i pro diváky i můj stroj. Děkuji všem.

Ahoj lidičky v neděli jsem jel družstva v Dalečíně. S tímto závodem jsem ani nepočítal, a měl jsem v plánu dělat mechanika. Naskytla se nabídka, když mě zavolal Vladislav Černý, jestli bych nejel za středisko SMS Západní Čechy. Nakonec jsme se domluvili a jeli jsem ve složení s Kubou Menclem a Stanislavem Šaškem.
Tato trať je rychlá a náročná, ale skoky byly o mnohem jednodušší než na MMČR závodě v červenci.
Je to závod jiného systému, než normálně a jede každý s každým. Bylo 19 družstev, my jsme skončili 13tý a v SMS na 5tém místě.
Já jsem spokojen se svojí jízdou, i když se omlouvám klukům, protože má velká snaha v druhé jízdě a především v její druhé polovině přinesla několik chyb a přeskočili mě dva soupeři. Družstva jsou nevyzpytatelná, protože se neví pořadí do úplného konce. A ještě se nejhorší výsledek škrtá.
V mých obou jízdách začalo pršet, počasí bylo zajímavé po celý den. Někdo řekne, že to je takové ukončení sezony a že o nic nejde. Ale zde jedete jako tým a máte zodpovědnost, vůči klukům, kteří jedou s vámi.
Takže, je to normální závod se vším všudy.
Děkuji všem lidem, co mě pomáhají a všem divákům, kteří i za nepříznivého počasí zde byli.

Ahoj všichni, v neděli se jel poslední závod Západočeského Poháru 2018 v Dobřanech. Vše vyšlo dle mého plánu.
Trať byla dobře nachystaná, bohužel tečka na závěr scházela, což byla voda. Takže, od rána se dosti prášilo. Trať byla uklouzaná a prašná. Před druhýma jízdama veteránů se pořadatel rozhodl zrušit závod.
Takže, vyhrál jsem kvalifikační závod.
První jízdu jsem taky vyhrál, takže i celkově v Dobřanech jsem obsadil 1. místo.
No a povedlo se mě obhájit i 1. místo celkově v celém Západočeském Poháru 2018. Které jsem získal i v roce 2017.
Jsem rád, že se takto mohu aspoň odvděčit lidem co při mne stojí. Ať rodičům, sponzorům, kamarádům a fanouškům.
Děkuji všem.

Ahoj lidičky, tak už jsem zpět v závodním procesu.
MMČR Opatov, tak do Opatova jsem jel, sice jsem nebyl 100% fit, ale závodit jsem chtěl, abych věděl jak na tom jsem. Bohužel, až tam jsem se rozhodl nestartovat. Velký liják na naorané skvěle připravené trati znamenal, že to nebude nic jednoduchého, jak pro techniku, tak pro mě. Z pohledu diváka jsem si říkal po kvalifikacích, že jsem udělal chybu, ale opravdu jsem udělal dobře, protože to nebylo jednoduché a kord když jsem nebyl ještě úplně fit.
Západočeský kraj v Kraslicích
Tak konečně můj první závod po velkém pádu ve Stříbře. Na motorce cítím ještě naraženou kostrč, ale jinak je to super. Závody super v první jízdě jsem dojel na 4.místě a v druhé na 5.místě.
Celkově mě to dalo 5.místo.
Jsem hodně spokojen s jízdou, bohužel výsledek by mohl být lepší. Každou jízdou se cítím lépe a lépe. V druhé jízdě horší start a začátek, ale pak jsem chytil dobré tempo a dotáhl se až těsně za 4tého, bohužel, už byl cíl.
Moc děkuji všem lidem, co při mě stojí, podporují a fandí mi.
DĚKUJI.

Ahoj přátele a všichni, co při mě stojíte, minulou neděli 12.8.2018 jsem byl na závodech ve Stříbře, kde se jelo MMČR. Závody nebyly úplně optimální pro mě, nějak se nedařilo. Ale zase jsem nasbíral další zkušenosti, takže dobrý trénink.
Kvalifikace: - byla našláplá, pohyboval jsem se kolem 38. místa, pak 42. Zajel jsem ke konci rychlé kolo a skočil na 40. místo, bohužel to samé se povedlo Jirkovi Pokornému a přeskočil mě o čtvrt sekundy. Tak jsem skončil na 41. místě jako první náhradník.
První jízda: - do závodu jsem byl vpuštěn. Nic méně mě v průběhu jízdy potkali 2 menší pády a jeden výlep mimo trať. To se i podepsalo na výsledku, kdy jsem skončil na 35. místě.
Druhá jízda: - ze začátku to nebylo špatné, bohužel pak přišla chyba v nakropeném úseku, kdy mě podjelo přední kolo a já se ocitl na zemi v blátě. Zvedl jsem to a jel dál, bohužel pak následoval tak tvrdý pád, že mě museli z trati vytáhnout. A až po chvíli jsem byl schopný odejít po svých a v jízdě jsem už nepokračoval.
Jsem potlučený a bolavý. V současné době mě nejvíce bolí kostrč, zadek, na který sem dopadl, a zapěstí, ale vše se den ode dne lepší a lepší. Zbylé věci se zatím zdají jako drobnosti. Proto píši až teď, nebyla nálada. A tím pádem jsem vynechal závody tento víkend v Jiníně. Protože se necítím 100%fit a musím nabrat sílu.
Chuť závodit by byla, ale rozhodl jsem se dát větší rekonvalescenci a připravit se pořádně. Z jedné strany mě to štve, že jsem v Jiníně nebyl, ale zase se cítím o mnoho lépe, vím že jsem udělal správně.
Moc děkuji všem za podporu a fandění.

Ahoj lidičky, po 14 dnech se hlásím. Měl jsem dva víkendy bez závodů, i když ten minulí jsem strávil na Mistrovství Světa v Lokti nad Ohří, což byla BOMBA, jak z diváckého hlediska, tak vyřešení spousta věcí.
V Krásné Lípě u Chomutova se jel Středočeský Kraj, trať byla nachystaná, bylo velké teplo, pořadatel dost krotil, takže to vyšlo dobře. Trať je hodně náročná, kamenitá, místy bylo hodně prachu a kamenů, takže to bylo hodně kluzké. Je kopcovitá, takže jak kropili, hodně vody steklo dolů, dole bahno a jinde prach. Takže zde bylo vše.
Hned v seznamovacím tréninku jsem prorazil zadní kolo, tak sem se moc nesvezl. Kvalifikace proběhla docela dobře, obsadil jsem sice až 14. místo z 23 jezdců, ale věděl jsem, že mám na víc v závodě, protože nebyly velké rozestupy. Já vím, že jsem na tom dobře po fyzické stránce, takže jsem neměl obavy. Pro mě je důležité odstartovat a první 2 kola jet s klukama vpředu, pak vím, že je to sranda, než se dřít zezadu a prodírat se dopředu.
První jízda - start nějak ušel, ale v první zatáčce mela a pád. Jízdu nám cca po 8 minutách zrušili z důvodu tvrdému pádu jednoho jezdce. Jízda se pak opakovala. Tam už byl start lepší, cca kolem 10. Místa, šel jsem dopředu a bylo to super. Bohužel kolo a půl před cílem jsem udělal chybu na jednom odskoku a skočil do prachu a motorku si zašlápl. Než jsem nastartoval, předjeli mě 3 soupeři, co jeli za mnou. Po jízdě jsem byl hodně naštvaný sám na sebe. V cíli z toho bylo 7. místo.
Druhá jízda - start dobrý, bohužel tato jízda byla náročná pro mě. V první části jsem měl zdržení, kdy jezdci přede mnou udělali chybu v koleji, já jsem hodně zabrzdil a podjela mě noha, takže jsem motorku opřel o zem. Neberu to ani jako pád, ale stálo mě do zdržení a nějakou tu sílu navíc. Pak jsem jel a předjel pár soupeřů, v jedné zatáčce mi to ujelo a já sebou praštil. Zvedl jsem to a jel, opět předjel nějaké soupeře a v jedné zatáčce, přesně nevím, jestli kámen nebo co, ale zavřeli se mě rejdy a já spadl tvrdě na rameno a motorka přistála na mě. Zvedl jsem se rychle, ještě někoho předjel, ke konci jsem i drobet polevil, projevovala se bolest ramene a motorka nešla držet, tak jak bych chtěl. V cíli z toho bylo 8. místo.
Celkově mě to dalo 7. místo.
Takže jsem sice byl naštvaný sám na sebe. Ale s jízdou jsem hodně spokojený a užil jsem si to až na ty pády, takže jsem potlučenej a bolavej. Rameno mě nateklo, že jsem v neděli ani nehnul rukou. Hojím se rychle a už je to mnohem lepší a lepší. Takže to bude pohodička.
Tento víkend závody nemám, takže mám i větší čas na rekonvalescenci, dle toho naplánuji trénování.
Moc děkuji všem, co při mě stojíte a pomáháte mi. Děkuji, je to náročné a bez Vás by to nebylo možné. Už mám odjeto 21 závodů.

Právě si prohlížíte novinky 110
Zadej počet zobrazených novinek na stránku: --