Milan ŠŤASTNÝ - VEGAN MOTOSPORT
HLAVNÍ STRANANOVINKYFOTOGALERIEVIDEOGALERIESPONZOŘINÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Milan ŠŤASTNÝ
Jméno:Milan
Příjmení:ŠŤASTNÝ
Tým:VEGAN MOTOSPORT
Narozen:15.6.1986
Bydliště:Kasejovice
Kontakt:+420 723 316 692
E-mail:
milanstastny@milanstastny.cz

Stránky založeny:
21. června 2010
Copyright (C)
2010 - 2018
HyncDesign
Tým
Totum sport je vhodný pro všechny sportovce a fyzicky pracující
AUTOMA CZ s.r.o. STRAKONICE
Vytváříme kompletní hardwarové a softwarové řesení
Pronájem stavebních strojů VOLEJTE 602 210 984
OLIS - Chceme Vám nabídnou to nejlepší co právě Řecko nabízí
Karel Bittner KB Transport
JSME TRADIČNÍM DODAVATELEM VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE
JAP - Vyrábíme stavební prvky špičkové kvality
ASAVET Biřkov

TOPlist
Právě si prohlížíte novinky 110

ZÁVODY V DOBŘANECH | Úterý | 18.9.2018 - 13:38:19
Ahoj všichni, v neděli se jel poslední závod Západočeského Poháru 2018 v Dobřanech. Vše vyšlo dle mého plánu.
Trať byla dobře nachystaná, bohužel tečka na závěr scházela, což byla voda. Takže, od rána se dosti prášilo. Trať byla uklouzaná a prašná. Před druhýma jízdama veteránů se pořadatel rozhodl zrušit závod.
Takže, vyhrál jsem kvalifikační závod.
První jízdu jsem taky vyhrál, takže i celkově v Dobřanech jsem obsadil 1. místo.
No a povedlo se mě obhájit i 1. místo celkově v celém Západočeském Poháru 2018. Které jsem získal i v roce 2017.
Jsem rád, že se takto mohu aspoň odvděčit lidem co při mne stojí. Ať rodičům, sponzorům, kamarádům a fanouškům.
Děkuji všem.

Ahoj lidičky, tak už jsem zpět v závodním procesu.
MMČR Opatov, tak do Opatova jsem jel, sice jsem nebyl 100% fit, ale závodit jsem chtěl, abych věděl jak na tom jsem. Bohužel, až tam jsem se rozhodl nestartovat. Velký liják na naorané skvěle připravené trati znamenal, že to nebude nic jednoduchého, jak pro techniku, tak pro mě. Z pohledu diváka jsem si říkal po kvalifikacích, že jsem udělal chybu, ale opravdu jsem udělal dobře, protože to nebylo jednoduché a kord když jsem nebyl ještě úplně fit.
Západočeský kraj v Kraslicích
Tak konečně můj první závod po velkém pádu ve Stříbře. Na motorce cítím ještě naraženou kostrč, ale jinak je to super. Závody super v první jízdě jsem dojel na 4.místě a v druhé na 5.místě.
Celkově mě to dalo 5.místo.
Jsem hodně spokojen s jízdou, bohužel výsledek by mohl být lepší. Každou jízdou se cítím lépe a lépe. V druhé jízdě horší start a začátek, ale pak jsem chytil dobré tempo a dotáhl se až těsně za 4tého, bohužel, už byl cíl.
Moc děkuji všem lidem, co při mě stojí, podporují a fandí mi.
DĚKUJI.

Ahoj přátele a všichni, co při mě stojíte, minulou neděli 12.8.2018 jsem byl na závodech ve Stříbře, kde se jelo MMČR. Závody nebyly úplně optimální pro mě, nějak se nedařilo. Ale zase jsem nasbíral další zkušenosti, takže dobrý trénink.
Kvalifikace: - byla našláplá, pohyboval jsem se kolem 38. místa, pak 42. Zajel jsem ke konci rychlé kolo a skočil na 40. místo, bohužel to samé se povedlo Jirkovi Pokornému a přeskočil mě o čtvrt sekundy. Tak jsem skončil na 41. místě jako první náhradník.
První jízda: - do závodu jsem byl vpuštěn. Nic méně mě v průběhu jízdy potkali 2 menší pády a jeden výlep mimo trať. To se i podepsalo na výsledku, kdy jsem skončil na 35. místě.
Druhá jízda: - ze začátku to nebylo špatné, bohužel pak přišla chyba v nakropeném úseku, kdy mě podjelo přední kolo a já se ocitl na zemi v blátě. Zvedl jsem to a jel dál, bohužel pak následoval tak tvrdý pád, že mě museli z trati vytáhnout. A až po chvíli jsem byl schopný odejít po svých a v jízdě jsem už nepokračoval.
Jsem potlučený a bolavý. V současné době mě nejvíce bolí kostrč, zadek, na který sem dopadl, a zapěstí, ale vše se den ode dne lepší a lepší. Zbylé věci se zatím zdají jako drobnosti. Proto píši až teď, nebyla nálada. A tím pádem jsem vynechal závody tento víkend v Jiníně. Protože se necítím 100%fit a musím nabrat sílu.
Chuť závodit by byla, ale rozhodl jsem se dát větší rekonvalescenci a připravit se pořádně. Z jedné strany mě to štve, že jsem v Jiníně nebyl, ale zase se cítím o mnoho lépe, vím že jsem udělal správně.
Moc děkuji všem za podporu a fandění.

Ahoj lidičky, po 14 dnech se hlásím. Měl jsem dva víkendy bez závodů, i když ten minulí jsem strávil na Mistrovství Světa v Lokti nad Ohří, což byla BOMBA, jak z diváckého hlediska, tak vyřešení spousta věcí.
V Krásné Lípě u Chomutova se jel Středočeský Kraj, trať byla nachystaná, bylo velké teplo, pořadatel dost krotil, takže to vyšlo dobře. Trať je hodně náročná, kamenitá, místy bylo hodně prachu a kamenů, takže to bylo hodně kluzké. Je kopcovitá, takže jak kropili, hodně vody steklo dolů, dole bahno a jinde prach. Takže zde bylo vše.
Hned v seznamovacím tréninku jsem prorazil zadní kolo, tak sem se moc nesvezl. Kvalifikace proběhla docela dobře, obsadil jsem sice až 14. místo z 23 jezdců, ale věděl jsem, že mám na víc v závodě, protože nebyly velké rozestupy. Já vím, že jsem na tom dobře po fyzické stránce, takže jsem neměl obavy. Pro mě je důležité odstartovat a první 2 kola jet s klukama vpředu, pak vím, že je to sranda, než se dřít zezadu a prodírat se dopředu.
První jízda - start nějak ušel, ale v první zatáčce mela a pád. Jízdu nám cca po 8 minutách zrušili z důvodu tvrdému pádu jednoho jezdce. Jízda se pak opakovala. Tam už byl start lepší, cca kolem 10. Místa, šel jsem dopředu a bylo to super. Bohužel kolo a půl před cílem jsem udělal chybu na jednom odskoku a skočil do prachu a motorku si zašlápl. Než jsem nastartoval, předjeli mě 3 soupeři, co jeli za mnou. Po jízdě jsem byl hodně naštvaný sám na sebe. V cíli z toho bylo 7. místo.
Druhá jízda - start dobrý, bohužel tato jízda byla náročná pro mě. V první části jsem měl zdržení, kdy jezdci přede mnou udělali chybu v koleji, já jsem hodně zabrzdil a podjela mě noha, takže jsem motorku opřel o zem. Neberu to ani jako pád, ale stálo mě do zdržení a nějakou tu sílu navíc. Pak jsem jel a předjel pár soupeřů, v jedné zatáčce mi to ujelo a já sebou praštil. Zvedl jsem to a jel, opět předjel nějaké soupeře a v jedné zatáčce, přesně nevím, jestli kámen nebo co, ale zavřeli se mě rejdy a já spadl tvrdě na rameno a motorka přistála na mě. Zvedl jsem se rychle, ještě někoho předjel, ke konci jsem i drobet polevil, projevovala se bolest ramene a motorka nešla držet, tak jak bych chtěl. V cíli z toho bylo 8. místo.
Celkově mě to dalo 7. místo.
Takže jsem sice byl naštvaný sám na sebe. Ale s jízdou jsem hodně spokojený a užil jsem si to až na ty pády, takže jsem potlučenej a bolavej. Rameno mě nateklo, že jsem v neděli ani nehnul rukou. Hojím se rychle a už je to mnohem lepší a lepší. Takže to bude pohodička.
Tento víkend závody nemám, takže mám i větší čas na rekonvalescenci, dle toho naplánuji trénování.
Moc děkuji všem, co při mě stojíte a pomáháte mi. Děkuji, je to náročné a bez Vás by to nebylo možné. Už mám odjeto 21 závodů.

Ahoj lidičky, omlouvám se, že jsem o sobě nedal dříve vědět, ale bylo to teď našláplé. Jak jsem psal, v Třebízi jsem si udělal otřes mozku a narazil zadní část žeber. Dva dny jsem prospal a odpočíval, nic méně mě to nedalo a ve středu jsem jel vytestovat své tělo, jak se bude cítit na motorce, protože o víkendu byl Dalečín.
MMČR Dalečín
V Dalečíně se jela Republika a zdejší trať pro mě byla novotou. Jel jsem tady kdysi jednou ještě na ČZ, ale vůbec jsem si to nepamatoval a stejně, trať je postavena úplně jinak. Bylo nás 45 a kvalifikací jsem prošel a těšil se na jízdu. 40. místo
První jízda: tu jsem musel vzdát, protože jsem šel k zemi, asi mě trefila motorka, nevím přesně a bolela mě hodně krční páteř a nebylo to tak jak mělo. 32. místo
Druhá jízda: po první jsem si odpočinul, ale nebylo to to pravé. Jel jsem a i dojel ale nebyl jsem to já. 27. místo
Dalečín byl zajímavý a náročný, jak pro mě, tak pro ostatní. Protože pádů zde bylo dost.
Z Dalečína jsem sice ještě dojel domů, ale skoro se nemohl otočit, jak mě bolela krční páteř. V pondělí a úterý relax a uvolnění krku. Ve středu jsem jel testovat pérování a zároveň krk. Vše proběhlo v pořádku.
V pátek jsem jel Západočeský Kraj v Horšovském Týně
Byl jsem dobře naladěn a vše fungovalo, tak jak mělo.
Kvalifikace: bylo nás 18 a já obsadil 3. místo
První jízda: byla zajímavá, start byl dobrý a jel jsem kolem 4. Místa, pak do mě najel jeden soupeř, ale ustál jsem to a nespadl, takže 5. Místo, ale měl jsem dobré tempo a šel dopředu, dostal jsem se na 3. Místo, ale v jedné zatáčce následoval pád. Kdy mě podjelo přední kolo, takže 5. Místo, no a já jsem opět předjel ty dva soupeře, 3. místo a jako přes kopírák, stejná chyba ve stejné zatáčce, pozdě a tvrdě na brzdy a pád, takže zase 5. místo. Jenže moje tempo bylo rychlé a já je ještě dojel a předjel a dojel jsem i prvního a druhého. Druhého jsem překonal a prvního jsem už nestihl, protože byl cíl. 2. místo.
Druhá jízda: po první mě boleli žebra, ale nic nezdávám. Start bomba byl jsem první, po odskoku a před ostrou levou mě chtěl jeden soupeř vybrzdit, drobet se mu to povedlo, ale ne tak, jak by chtěl a já ho podjel. Bohužel mě podjel jeden soupeř, takže jsem jel druhý s malinkou ztrátou. Ztrátu jsem stahoval a asi ve čtvrtém kole ho předjel a do cíle dojel na 1. místě.
CELKOVĚ 1. MÍSTO.
Bylo to super tempo a užil jsem si to naplno, v obou jízdách jsem zajel nejrychlejší kolo závodu.
Po závodech mě sice více pobolívávali žebra, ale následovalo to takto, ze závodů jsem se zastavili doma, dali sprchu a vzali potřebné věci sebou, já zavázal žebra a vyrazili jsem přes celou republiku do Petrovic u Karviné. Kam jsme dojeli až v sobotu ráno.
V neděli se v Petrovicích u Karviné jelo MMČR.
Těšil jsem se sem, ale věděl jsem, že musím dát odpočinek žebrům. Bylo nás 41. Já se kvalifikoval na 38. místě.
První jízda: start nic moc, zvedlo se mě to, ale to nebyl ten největší problém, v první zatáčce byla mela, já se co nejvíce uhýbal, ale stejnak mě kluci spadli pod kola a já musel zastavit. Takže jsem odjížděl mezi posledníma. V průběhu jízdy jsem dotáhl soupeře, ze kterýma závodím na krajích, ale bohužel jsem se lehce poroučel k zemi. Zvedl jsem to, ztrátu jsem dohonil a ještě předjel, ale kolo a půl jsem se snažil předjet ještě jednoho a moc agresivně jsem přidal plyn a podjelo mě zadní kolo a přetočil jsem se. Než jsem to zvedl a otočil se tak mě předjeli zpět a v cíli z toho bylo 34. místo.
Druhá jízda: - start lepší a držel jsem se se skupinkou lidí, takže jsem celou jízdu závodil v kontaktu se soupeři, v cíli z toho bylo 27. místo.
Teď mám 14 dní bez závodů, tak zařizuji spousty věcí kolem, tento týden mám i oddych od motorky, aby moje tělo regenerovalo, žebra a všechny naraženiny dostali do 100% kondice.
Shrnuto:
Z Dalečína jsem byl opět drobet potlučen. Ale dal jsem se rychle do kupy a testování tlumičů bylo super a závody v Horšaku a v Petrovicích hodnotím velmi dobře a jsem velmi spokojen.
DĚKUJI VŠEM CO MĚ A MÉMU TÝMU POMÁHÁTE

Ahoj přátelé, v sobotu jsem jel v Třebízi, kde se jel Středočeský Kraj. Zdejší trať je hezká a na závody skvěle připravená. I když tentokrát to pořadatel méně naorat a bylo to více rychlé a rovnější.
Kvalifikace mohla bejt lepší v umístění, obsadil jsem 16. místo, ale věděl jsem, že v závodě mám na víc, protože tam nebyly žádné velké rozestupy.
První jízda: - start nic moc a ještě v první zatáčce mě vyvezli, začínal jsem zezadu, jelo nás celkem 24. V průběhu jízdy jsem šel dopředu, předjížděl a dojížděl ty přede mnou. Asi 2 kola před cílem jsem měl drobný pád v koleji, předjel mě jen jeden soupeř, kterého jsem stačil předjet hned v tom kole zpět, ale ztratil jsem kontakt se skupinkou přede mnou. V cíli z toho bylo 11. místo.
Druhá jízda: - bomba - raketový start ... po rovině jsem byl první, bohužel jsem netrefil koleje v první zatáčce a asi čtyři mě podjeli. Jel jsem kolem 5. místa, problém nastal ve tři čtvrtě kola, kdy v jedné koleji mě přední kolo spadlo do díry, zavřeli se mě rejdy a já z toho vystoupil. Vůbec nevím co se dělo dál, byl to mžik. Nemohl jsem chytit dech, zdravotníci přiběhli, řekl jsem jim, ať mě praští do zad, udělali a hned jsem se pořádně nadechl. Super, sedl jsem na motorku a jel, bohužel jsem ještě musel zastavit, měl jsem křivé rejdy a páčku spojky tak jsem to porovnal a jel s velkou ztrátou. Dojel jsem sice asi dva i předjel, ale zbytek byl hodně daleko. Největší problém stejnak bylo to, že se mě zhoršoval zrak a přestával jsem vidět. Ani nevím, jak jsem mohl jet. A 5 kol před cílem jsem zastavil u taťky, že nevidím, pak jsem sice kolo ještě objel a doufal, že se to zlepší, bohužel nestalo se, tak jsem odstoupil.
Než jsme sbalili věci, tak se zrak zlepšoval, ale boleli mě i záda. Pak jsem se dozvěděl od soupeřů, že mě přejeli atd. Cestu domů jsem ležel, zrak se ještě zlepšil, ale bolela mě hlava na spánkách a záda. Neděli a dnešek jsem prospal. Nebojte, menší oddych a jedu dál, jsem v pohodě a připraven závodit.
Děkuji zdravotníků a Filipovi Maxovi, který mě pomohl zvednout motorku. A omlouvám se soupeřům, kterým jsem způsobil zdržení v jízdě, ale nebylo to schválně, věřte, raději bych jel před Váma.
Jinak všem děkuji za podporu.

Ahojky lidičky, zdravím Vás po tomto víkendu, který byl zajímavý, jak svým začátkem, tak i koncem. V pátek jsem měl narozeniny, v sobotu závodil na Jihočeském Kraji, který se jel v Kaplici, v neděli jsem závodil na Západočeském Poháru v Merklíně a v pondělí mám svátek. I když narozeniny ani svátky neprožívám, tak to bylo super.
Kaplice: - Kaplice je hezká motokrosová trať, která obsahuje snad vše, co by motokros měl mít.
kvalifikace: - obsadil jsem 10. místo, což nebylo špatné, v jednom kole jsem neskočil lavici celou a odrazil se dolů (na žábu) a stál ve špičkách. Oba kotníky se mně podlomily, byl jsem rád, že jsem dojel do depa a slezl z motorky - fotky ve fotogalerii
První jízda: - start nějak ušel, průběh jízdy super, v cíli 8. místo
Druhá Jízda: - start dobrý, ale ve třetí zatáčce jsme do sebe drobet ťukli, já jen opřel motorku o mez, ale musel jsem počkat, až jí zvedne on, měl stupačku v mém předním kole. Takže poslední, ale super tempo a předjížděl jsem, co to šlo. Pak jsem dojel jednoho soupeře, kterého jsem nemohl předjet, a dlouho mě to trvalo. I jeho jsem pak předjel v jednom sjezdu, ale pak šel tvrdě na brzdy a zašlápl si stroj, tak mi to vrátil. Pak jsem ho předjel a dotahoval se na další a předjížděl. V cíli 9. místo.
Celkově 7. místo.
Merklín: - zde jedeme dohromady s MX1
kvalifikace: - 6. místo celkem a v MX2 3. místo
První jízda: - start nebyl špatnej a jízda byla dobrá, v cíli 7. místo a v MX 2. místo. A to jsem se ještě poroučel k zemi v jedné zatáčce, kdy mi podjelo přední kolo, ale měl jsem náskok, takže mě předjel jen jeden, a to byl ze třídy MX1
Druhá jízda: start se mi moc nepovedl, tak jsem nasadil super tempo a předjížděl. Po startu jsem mohl být tak 6tý v MX2. Dostal jsem se i na 1. místo v MX2 a udělal si náskok, což bylo super. Ale pak jsem dojel soupeře z MX1 a toho jsem nemohl předjel. Můj soupeř z MX2 se na mě dotáhl, pak jsme dokázali předjet toho před námi, ale v jedné zatáčce mě to tam dal na vnitřek, až jsme se dotkli a já málem spadl. Byly asi 2 kola do cíle, dotáhl jsem se na něj, ale už jsem ho nepředjel. V cíli 8. místo celkem a v MX2 2. místo
Celkově 1. místo.
Jak Kaplice, tak Merklín byly super závody a skvěle připravené tratě.
Moc děkuji všem za fandění a podporu během jízdy. Všem sponzorům a přátelům za veškerou pomoc, kterou mě poskytují.

Ahoj všichni, v neděli jsem se účastnil MEZINÁRODNÍHO MOTOKROSU ORION - TAURUS TRANS 2018, které se jelo v Horním Újezdě u Litomyšle. Na této trati jsem nikdy nejel a byl to příjemný zážitek. Vše super, jen počasí si drobet dělalo, co chtělo. V sobotu než jsem sem dorazil, se tam přehnala velká průtrž a trať byla hodně blátivá, ale v neděli se to vyjelo po prvních tréninkách a šlo to. Bohužel slejvák přišel ještě před mojí první jízdou a i v průběhu mé jízdy pršelo, pak už zase bez deště.
Zde jeli jen 3 třídy Licenční (MX1 a MX2), Ženy, a Hobby.
V licenčních nás jelo 54 a kvalifikace byla rozdělena na A a B, já jel v B a obsadil jsem 22. místo, což znamenalo, že jsem nepostoupil. Ale už na rozpravě pořadatel řekl, že kdo nepostoupí, pojede ve třídě Hobby.
První jízda: - start docela dobrý, ale po průtrži a deště v průběhu, udělali trať místy jako na ledu. V první polovině kola jsem vyjel na takovou mez, nějak se to smyklo nebo jsme do sebe drobet praštili a já spadl. Což nebylo nic tragického, nasedl jsem na motorku, nastartoval a chtěl jet a nemohl se rozjet, bylo to na nájezdu na skok do kopce. Musel jsem motorku vytlačit skrz bahno mimo trať a tam jen tak tak se to rozjelo. Takže jsem začínal úplně poslední se ztrátou. Ale nasadil jsem dobré tempo, dojel a postupně předjížděl, ještě v poslední zatáčce před lavicí a rovinkou do cíle jsem předjel Lukáše Mohauta, který se taky nekvalifikoval. Po projetí cílem jsem zajel do depa mechaniků a zjistil jsem, že jsem dojel na 7dmém místě. Což bylo příjemné zjištění.
Druhá jízda: - start lepší cca kolem 10. Místa, průběh jízdy šel, v cíli z toho bylo 5. místo
Byly to pěkné závody a kvalitní trénink pro mě.
Jinak moc děkuji všem, co při mě stojíte.

Ahoj lidičky, minulý týden jsem měl volno a tento víkend jsem jel závody v sobotu v Klukách u Písku, kde se jel Jihočeský Kraj, a v neděli ve Stříbře, kde se jel Zapadočeský a Středočeský Pohár.
Kluky u Písku: - celkově mě to dalo 8. místo
První jízda 12. místo po špatném startu a dvou pádech - jízda super
Druhá jízda 9. místo špatný start, ale jízda super
Stříbro: - celkově 3. místo
První jízda: - 5. místo start opět špatný, jízda super
Druhá jízda: - 3. místo start lepší, jízda super
Tak konečně jsem v druhé jízdě ve Stříbře prolomil své starty a odstartoval líp. Teď jsem to konečně prolomil, ještě své starty vylepším a bude to super. Tempo a kondici mám super, teď k tomu přidám starty a bude to ještě lepší než doposud.
Jinak moc děkuji vše lidem co při mě stojí a pomáhají, jak jen je to možné. Děkuji, mám už odjeto 13 závodů a ještě jich spousta na mě čeká. Takže si vážím vaší pomoci. DĚKUJI.

Ahojky lidičky v sobotu jsem jel v Netolicich Jihočeský kraj, v neděli v Dobřanech Zapadočeský kraj.
Sobota Netolice: - trať skvěle připravená, nakropená, počasí vyšlo, takže z mé strany super závody. Jediné co vytknout je, že startovací zařízení padalo na 3 vteřiny, což je moc moc brzo.
Kvalifikace: - obsadil jsem 10. místo z 28závodníků.
První jízda: - start úplně špatně jsem neodstartoval, ale zase né super. Byl jsem cca kolem 15. místa po prvním kole 12tý, bohužel soupeře přede mnou jsem nemohl nějak předjet, nemohl jsem furt chytit správné tempo a jet svojí jízdu. Trvalo to nějaké to kolo a pak jsem chytil lepší tempo a předjel jeho a dotáhl se na další, a ty také předjel. Bohužel více času nebylo a v cíli z toho bylo 9. místo.
Druhá jízda: - start obdobně jako v první, dá se říci přes kopírák. Ale chtěl jsem jít dopředu a byl dobře naladěný, jeli jsem pohromadě v kontaktu, bohužel v jednou sjezdu ve 3. kole spadl jezdec za zatáčkou a já tam přijížděl venkem a předjížděl soupeře, takže jsem to vůbec neviděl a narazil přímo do něj. Nešlo to ubrzdit a úplně jsem se o něj zastavil. Naštěstí se mu nic nestalo, protože pokračoval pak dál v jízdě, tak to jsem byl rád. No nic, předjeli mě asi 2 nebo 3 soupeři, ale já jsem chytil svoje tempo a dojel je a postupně předjížděl. V cíli z toho bylo 8. místo, více času jsem na to neměl, ale dojížděl jsem i toho přede mnou.
Celkově 9. místo.
Neděle Dobřany: - když jsme tam večer přijeli, přišel velký slejvák. Což bylo dobře, protože trať to nepoznamenalo a byla ráno v dobré kondici. Odpoledne už se prášilo.
Kvalifikace: - mohu říct, že to byla asi moje první kvalifikace, kterou jsem si užíval a zajel solidní čas, jak soupeři od 4. místa až ke mně ve vteřině. Já obsadil 7. místo a celkem nás bylo 18závodníků, z toho 3 jezdci na 125 2T.
První jízda: - start nic moc, zvedlo se mě to, ale v pohodě, bohužel co následovalo v prvním kole, s tím sem nějak nepočítal. Hasiči to nalili na tu pvdku v rychlých úsecích. A bylo to jako na ledu. První usek jsem ustal, do druhého jsem najel, zdálo se to dobré a tak jsem přidal, bohužel za zatáčkou to bylo nakropené o mnohem více a já se přetočil na bok a spadl, jel jsem po zadku až před odskok a zastavil se v louži. Zvedl jsem to a nemohl ani přidat plyn. Dojel jsem do depa mechaniků, táta mě otřel rukojetě já si sundal rukavice a s velkou ztrátou vyrazil bez rukavic. Věděl jsem že to na pořadný výsledek nebude, ale chci závodit. Nakonec jsem ztrátu stáhl a předjel nějaké ty soupeře. V cíli jsem byl v MX2 na 11. místě. Po jízdě jsem šel slušně vynadat a požádat pořadatele, ať to raději nekropí ... on mi řekl, že nikoho nikam nevyslali a že o tom ani nikdo neví.
Druhá jízda: - start opět podobný jak v té první, ale chuť jít dopředu byla velká, akorát ve druhé zatáčce jsme se opřeli se soupeřem o sebe a mě se zaháklo přední kolo za jeho stupačku a spadli jsme, on motorku zvedl a vytrhl mě drát v kole. Já jí zvedl a jel a čekal, co se bude dít. Kolo OK, nasadil jsem super tempo, jízdu si nad míru užil a spravil chuť. Po dojetí mě bylo sděleno, že jsem v MX2 dojel na 4. místě a že jsem 3tího stáhl na 5 sekund. Ze začátku jsem měl ztrátu 12sekund na něj. A tomu jsem ani nejdříve nevěřil.
Celkově mě to dalo 7. místo.
Takže, nakonec jsem byl spokojený a i jsem si spravil chuť. Po první jízdě jsem byl naštván, ale druhá, tu jsem si užil naplno.
Moc děkuji všem, co mě pomáháte, podporujete a stojíte při mě. DĚKUJI VŠEM.

Právě si prohlížíte novinky 110
Zadej počet zobrazených novinek na stránku: --