Milan ASTN - VEGAN MOTOSPORT
HLAVNÍ STRANANOVINKYFOTOGALERIEVIDEOGALERIESPONZOŘINÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Milan ŠŤASTNÝ
Jméno:Milan
Příjmení:ŠŤASTNÝ
Tým:VEGAN MOTOSPORT
Narozen:15.6.1986
Bydliště:Kasejovice
Kontakt:+420 723 316 692
E-mail:
milanstastny@milanstastny.cz

Stránky založeny:
21. června 2010
Copyright (C)
2010 - 2018
Právě si prohlížíte novinky 110

ZÁVODY V SEDLČANECH | Středa | 16.5.2018 - 21:41:03
Ahoj lidičky, v sobotu jsem jel Středočeský kraj v Sedlčanech. Počasí vyšlo, i když občas byla i přeháňka. Spojili nás v MX1kama a dohromady nás bylo 31. Nás MX2 bylo 16tnáct, MX1 bylo 12 a 1252T byly 3.
Trať byla rychlá a tvrdá, takže časy byly vyrovnané, i v kvalifikaci a spousta nás bylo ve vteřině. Já celkově obsadil 19tou příčku v MX2 9tou.
První jízda: - start nebyl špatný, ale v první zatáčce to dopadlo špatně a vyvezli mě, začínal jsem až okolo 24. pozice. Trať byla rychlá a nebylo moc kde předjíždět. Propracovával jsem se dopředu pomaleji, pak udělal chybu a soupeř, kterého jsem předjel, mě to vrátil a já musel znovu hledat skulinku. Nějak se to povedlo a dojel jsem i další. Měl jsem velkej problém předjet v této jízdě dva jezdce, nechtěl jsem tvrdě a bohužel o to to trvalo déle. V cíli z toho bylo 15.místo celkem a 7.místo v MX2.
Druhá jízda: - start dobrej jen se mě to drobet přizvedlo. Super první zatáčka začínal jsem okolo 10. místa celkově. Bohužel po 8min. jízdy byl závod ukončen a jízda pak byla zrušena. Důvodem byl pád jednoho ze soupeřů a čekání na vrtulník.
Úrazů zde bylo asi hodně a dva vrtulníky, což je moc moc špatné. Trať rychlá a rozbije se pro všechny stejně. A musím říct, že letos to bylo o hodně lepší, co se týče viditelnosti, než v předchozím roce. Dá se říct, že se vůbec neprášilo a to jsme jeli jako poslední. Což zde je neobvyklé.
Já moc spokojenej nejsem s výsledkem z první jízdy a druhá zrušená. Jsem zdravý a to je důležité, závodů je ještě kupice.
Přeji všem zraněným brzké uzdravení a především těm dvoum, kteří potřebovali větší záchranu.

Drazí přátelé, zdravím Vás všechny, víkend byl náročný a krásně jsem si ho užil. V sobotu jsem jel závod v Horšovském Týně, kde se jel Západočeský a Středočeský Pohár. Zde se jede dohromady s MX1 a vyhodnocení je zvlášť. Nás MX2 bylo 10 a MX1 bylo 8, takže celkově nás jelo 18, což moc nebylo, ale i tak to byly pěkné závody.
Seznamovací trénink: byl od poloviny měřen na rychlé kolo, dal jsem 4. čas celkově a v MX2 1. místo.
Kvalifikace: zde se to jelo v rámci rozjížďky 10min + 1kolo. Start mohl bejt lepší. Jel jsem cca v polovině, šel jsem dopředu, byl jsem na 6tém místě a druhý v MX2. Dojížděl jsem i soupeře z MX2, byl už jsem těsně za ním, bohužel asi 2kola před cílem v jedné vracečce, kdy jsem si nadjížděl, že po něm půjdu, on zastavil a já jsem mu brnknul o zadní kolo a spadl. Nikdo mě nepředjel, takže jsem dojel 6tý celkově a na 2. místě v MX2.
První jízda: - start dobrý v průběhu jsem jel na 7. místě a na 2. v MX2. Pak jsem se dostal na 6té a v MX2 na 1. místo, dojel jsem i 5tého, což byl MX1, ale bohužel jsem ho zkoušel předjet, ale nechtěl jsem nějak tvrdě a tak se mě to nějak nedařilo. Smůla byla, že ten s tou 450 to hodně křižoval a já neměl prostor se dostat před něj a chytil jeho tempo. Problém nastal, když se na nás dostal soupeř, který jel za mnou, a v mé třídě MX2, podařilo se mu mě předjet a vyšlo mu i předjel tu 450. Což mě odsunulo na 7. místo a v MX2 na druhé a pomohlo mě to se zdravě naštvat. Předjel jsem tu 450 a chytil svoje tempo, dojel jsem i jeho, ale k předjetí nedošlo, dojel jsem za ním o 0,9sekudy, takže v cíli celkově 6tý a v MX2 2. místo.
Druhá jízda: - start bomba byl jsem vpředu a nasadil dobré tempo, byly přede mnou jen MX1čky a i s těma jsem dokázal jet. Ke konci jsem dojel i soupeře přede mnou a snažil se nevypadnout z tempa, jel na 450tce a do kopce to bylo znát, věděl jsem, že musím jít přes něj, protože chytit jeho tempo znamenalo, že soupeř, který byl za mnou, se dotáhne a bude mermomocí mě chtít předjet, protože by byl první. Ale dokázal jsem ho asi 2 kola před cílem předjet a cílem projel celkově na 3. místě a na 1. místě v MX2.
Celkově to pro mě znamenalo 1. místo v MX2.
Den pro mě ještě nekončil, připravit motorku a přesun do Pacova na MMČR. Kam jsem dorazil ve 23hod. Ale zázemí bylo připravené, protože rodiče už v Pacově byly od pátka.
MMČR Pacov
Pacov mám rád, zde se vždy sejde spousta závodníků a diváků. Ráno jsem se šel přihlásit, zeptal jsem se, jestli mohu startovat v MX1. Za prvé, jeli jako poslední, takže bylo více času vše připravit, a za druhý, důvod byl, že MX2 bylo více lidí a kvalifikace není mojí silnou stránkou. Problém s tím nikdo neměl, takže pro mě pohodička, protože nás MX1 bylo 39, takže bylo jasné, že pojedeme všichni.
Kvalifikace: k té se vyjadřovat nebudu, nevím, čas jsem zajel strašný, dělal spoustu chyb atd. Byl jsem rád, že jsem v MX1 a že závod pojedu, a na start jsem šel jako 37.
První jízda: reakce na startu byla dobrá, ale z venku tam nelze a byl jsem vytlačen až za kulíky. Začínal jsem možná až z posledního místa, nemohl jsem se z kraje nějak dostat do své pohody. Pak jsem se dostal do svého tempa a začal i předjíždět. V cíli z toho bylo 27. místo.
Druhá jízda: start obdobný jako ten první, ale zde jsem hned od začátku chytil dobré tempo a držel se v kontaktu se soupeři. Někdo mě předjel, já zase předjel jiný. Bylo to super a v cíli z toho bylo 26. místo.
Moc moc děkuji všem lidem, co mám okolo sebe, a pomáháte mě a podporujete. Víkend jsem si užil naplno.

Zdravím Vás, přátelé, jel jsem v neděli závody v Kříších, kde se jel první závod Středočeského Kraje. Počasí vyšlo, jezdců bylo taky dost, takže super závody. Vše dopadlo, jak mělo, já jsem spokojen sice výsledek mohl být lepší, protože v každé jízdě jsem se dopustil chyb a lehce spadl a přišel o svojí pozici.
Kvalifikace dopadla 8 - mým časem, což bylo dobré bylo nás 27.
První jízda: - start a průběh jízdy super, dojížděl jsem soupeře přede mnou, bohužel v jedné zatáčce jezdec zastavil v koleji, kde byly spadlé gumy a já do nich najel a lehce upadl. Dva jezdci mě předjeli, nebylo zas tak pozdě a já ještě chytil své tempo, jednoho jsem předjel asi kolo do cíle a toho druhého už jsem nestihl. V poslední zatáčce by to bylo možná možné, ale hraničilo by to, že bysme šli k zemi oba. Takže jsem dojel na 8. místě.
Druhá jízda: - start a jízda super a byla i bojovná, bohužel 3 kola před cílem jsem šel déle a tvrdě na brzdy a v zatáčce mě podjel předek a zase jsem se ocitl na zemi. Opět mě předjeli dva soupeři, bohužel s tím už jsem nic neudělal a v cíli z toho bylo 7. místo.
Celkově 8. místo.
Z mé strany jsem spokojen se svojí jízdou, až na ty chyby. Pochvaly jsem se dočkal i od lidí, co mě podporují, a i od rodičů, což bylo vše hodně příjemné. Makat budu dále, furt je co zlepšovat.

Ahojky lidičky, tak mám za sebou náročný víkend, kdy jsem v sobotu závodil v Pacově, kde se jel Jihočeský Kraj. V neděli jsem závodil v Třebízi, kde se jel MOTUL Racing CUP - Západočeský kraj.
Sobotní Pacov: - Pacov mám rád, patří mezi mé oblíbené tratě, závodníků se sešlo dost, počasí vyšlo, takže super. Jelo nás 35, kvalifikace byla nabitá a já obsadil 17.místo.
První jízda - start super, bohužel cca po 5 - 10 metrech jsem byl sestřelen k zemi. Nevěděl jsem co se stalo, kde jsem, ale hned jsem to zvedal a jel z posledního místa s velkou ztrátou...adrenalin dělá hodně...tak jsem se zmáčkul a v cíli z toho bylo 16.místo - ani nevím, jak jsem se tak dopředu dostal.
Druhá jízda - start bomba a super tempo, bohužel jsem si to v průběhu jízdy před jednou zatáčkou zašlápl a ztratil kontakt se soupeři před sebou a zezadu se na mě dotáhli. Bohužel, udělal jsem pár drobných chyb a jeden mě předjel pak jsem udělal větší chybu a předjel mě další. Poslední tři kola se přiznám, jsem zvolnil, rozhodili mě ty chyby a byl jsem nějakej mimo. V cíli z toho bylo 13.místo.
Celkově jsem skončil na 14.místě.
Závody hezké, akorát mě opět překvapil ten kvalt po obědě ze strany organizace, v druhé jízdě skočím z kopce a tam frajer kropí trať, to by bejt nemělo, ale stane se.
Z pádu v první jízdě mě bolelo rameno a nos ale i přesto jsem se přemístil do Třebíze. Tam jsem se dozvěděl od kluka, který mě sestřelil, že se mu zasekl plný plyn, tak pustil motorku a ta si bohužel vybrala mě.
Neděle v Třebízi: - zde umí taky připravit super závody, to už vím z minulých let. Bylo to super a počasí opět vyšlo.
Bohužel zde jsem dělal více chyb a doplatil na to svým výsledkem.
V první jízdě se mě nepovedl start a pak přišla chyba když jsem dojížděl jednoho soupeře, nakonec jsem to neustál a spadl, rychle jsem to zvedl, asi mě ani nikdo nepředjel, ale musel jsem zastavit a srovnat rejdy, a tím mě předjeli a já ztratil dost času. Pak jsem si super zazávodil, ale začla mě strašně bolet dlaň strhl se mě puchejř ale i tak jsem to dojel.
Druha jízda - ruku jsem vycpal a bylo to super, start bomba, jízda taky super, až opět chybu, kdy mě podjelo pření kolo, a já se ocitl na zemi. Ztratil jsem pár míst, ale snažil jsem se zpět dostat do dobrého tempa, což nebylo jednoduché.
Výsledky přesně nevím, ani jsem si to zde nefotil, byl jsem naštvanej na své chyby, protože jinak s jízdou jsem byl spokojen. Tak se koukněte na motulcup.cz kde výsledky budou.
Moc děkuji všem, co mě podporujete a fandíte.

Ahojky lidičky v neděli jsem jel v Kramolíně závody Západočeského Motulu. Trať nachystaná a uválcovaná, takže rychlá jako dálnice. Ani se to moc nerozbilo, akorát v druhé jízdě okolo lesa dolů.
Zde už jsem nějaký ten úraz zažil a opravdu je to rychlá trať, kort jak byla nachystaná. Motorek bylo hodně, počasí vyšlo, takže skvělý den.
Kvalifikace - tak na tu rychle zapomenu, nepovedla se, když mě vycházelo rychlé kolo, tak se mě tam někdo přimotal a taky jsem stačil dvakrát upadnout v koleji, takže na start až 23., jelo nás celkem 39. Nás MX2 bylo 30 a 9 bylo 125 2T, které vyhodnocují zvlášť.
První jízda - na startu se mě to moc zvedlo, takže jsem musel ubrat a byl vzadu. V prvním kole okolo depa mechaniků, což je cca tři čtvrtě kola jsem byl na 26 pozici. Cílem jsem projel 17. celkově a v MX2 14tý.
Druhá jízda - start lepší i průběh jízdy super. V cíli 14 místo a v MX2 12tý.
Celkově jsem skončil na 13. místě.
Hodnotím to dobře, samozřejmě výsledek je jaký je. Kvalifikace a start v první jízdě špatný, ale jsem zdravej a to je důležité. Znovu se opakuji je to rychlá trať, a to ještě není v mých silách jet rychle, ale fyzicky jsem na tom hodně dobře.
Moc děkuji všem, co mě přišli podpořit a fandili mě, a taky všem mým sponzorům.

Ahojky, tak v neděli jsem závodil v Kaplici, kde se jelo MMČR. Zdejší trať je náročná a přes zimu si pan Froněk máknul a navezl novej materiál a udělal novou pasáž. V nové pasaži zmenšil proskakováky, udělal zpomalovací skok a pak takovej trojáček. V kvalifikaci jsem trojáček skočil, ale byla to výška a rána, tak jsem se pak už rozhodl to neskákat. Nemám moc najeto, takže jsem to nechtěl nějak přehánět.
Má třída MX2 byla nejvíce obsazena 37 závodníků.
První jízda v cíli jsem byl na 30.místě v průběhu jsem měl i pád, kdy v koleji jezdec přede mnou zavrávoral a já do něj narazil a to samé se stalo i tomu zamnou.
Druhá jízda cílem jsem projel na 22.místě, cítil jsem se lepe než v první.
Každý má svůj názor na trať, já to vidím takto, bylo to těžké, ale to motokros je. Jsem se sebou spokojený, fyzicky jsem na tom dobře a musím více jezdit na motorce a získat jistotu a pak se dostaví i rychlost.
Tato trať člověka prověří po všech stránkách, protože zde je vše co najdeme na různých tratích.
Takže vím, kde mám nedostatky a budu na nich pracovat.
Jinak děkuji všem za podporu a fandění.

Ahojky všichni, co při mě stojíte, fandíte a podporujete mě a tento tým VEGAN MOTOSPORT. V neděli jsem jel první závody v Merklíně, kde se jel MOTUL CUP - Západních Čech, ráno zima, trať zmrzla.
Seznamovací trénink jsem měl až v 9hod ale i tak to bylo ještě místy jak na ledě.
Kvalifikaci už to bylo lepší a obsadil jsem 6té místo.
První jízda
Na startu mě zhasla motorka, než jsem nastartoval, tak už akorát začalo padat startovací zařízení. Zařadil jsem a jel, zezadu, první zatáčkou jsem se proplet dobře a šel furt dopředu. V prvním kole, jak jsem byl zbrklý, jsem si to i zašlápl, ale hned pokračoval dál. Cca v polovině jízdy jsem v jedné koleji upadl ztrátou rychlosti. Několik soupeřů mě předjelo. Zvedl jsem to a jel. Uklidnil se a jízda byla hned i lepší, takže jsem šel neustále dopředu a v cíli z toho bylo 6. místo celkem a 5. místo v MX2.
Druhá jízda
Start lepší po první zatáčce kolem 10. místa a šel jsem dopředu. Dotahoval jsem jezdce před sebou, bohužel cca v 15 min. jsem chyboval v zatáčce a poroučel se k zemi ztrátou rychlosti. Zvedl se, nikdo mě nepředjel a pokračoval jsem dál. V cíli 7. místo a v MX2 6. místo.
Celkově nás jelo 26, v MX2 nás bylo 19, já obsadil celkově 5. místo.
Jsem moc spokojen, protože jsem měl najeté jen 4hodiny před závodem.

Ahoj všichni, nebojte, žiju, vše připravuji na sezonu, aby to za to stálo. Času nazbyt moc není. Počasí teď nepřeje, aby se dalo jezdit. Zahraniční trénink ještě nebyl, protože mám ještě dost věcí, co musím zařídit do závodů. Nemá cenu, abych někam vyrazil, pak přijel domů a stál, protože zde mrzne. Nicméně sezona se blíží, tak třeba se udělá tepleji a půjde to i tady. Nebo budu muset někam vyrazit.
Jinak moc děkuji sponzorům jak stávajícím tak novým. No prostě lidem co mě důvěřuji a podporují ... bez Vás by to nebylo možné uskutečnit ... DĚKUJI.
Také děkuji lidem, co mě fandíte, no prostě všem co při mě stojíte.
Sezona 2018 bude stát za to, po fyzické stránce si myslím že jsem na tom hodně dobře. Takže na trati se to uvidí.

Ahoj lidičky, sezona 2017 pro mě byla výjimečná a zároveň úspěšná. Udělal jsem si vlastní tým s názvem VEGAN MOTOSPORT, začátky byly pro okolí zvláštní, ale pak to vzali, dnes jsem za to strašně rád, že jsem tak udělal a že to nese tento název. Odjel jsem 27 závodů, od druhé poloviny jsem nebyl úplně ve své formě. Důvodem byl tvrdý pád a od té doby jsem měl problém s ramenem. Rameno dostalo další nárazy při pádech, takže problém byl neustále obnovován. Nakonec do dnes rameno není úplně v 100% kondici, ale hlavní příčinou je i problém s krční páteří. Ale nebojte, nic mě zatím nezastavilo, tréninkový plán mám v plném nasazení a připravuji se na sezonu 2018. Krční páteř a rameno řeším s fyzioterapeutem a vše se lepší.
V roce 2017 jsem jel 4 celé seriály:
MOTUL CUP (Středočeský a Západočeský Kraj) - obsadil jsem 3. místo.
HR Technick cup (Jihočeský kraj) - osadil jsem 4. místo.
Západočeský Pohár - obsadil jsem 1. místo.
VVL ASIAWING GROSSKOPF STEEELPRO CUP - obsadil jsem 1. místo.

Sezona 2018 bude super, už se těším na závody. MOC DĚKUJI všem, co mě pomáháte a fandíte.

Ahoj lidičky, přeji Vám všem, rodičů, sponzorům, fotografům, přátelům, kamarádům, fanouškům, no prostě všem, co mě znáte a navštěvujete tyto stránky a přečtete si to.
Přeji hezké vánoční svátky bohatého ježíška, užijte si konec roku 2017 v klidu a do Nového roku 2018 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Zachovejte mi přízeň i v roce 2018.
Děkuji s přátelským pozdravem VEGAN MOTOSPORT - Milánek Šťastný

Právě si prohlížíte novinky 110
Zadej počet zobrazených novinek na stránku: --